Úvodní stránka | Video studio Vyškov

Vítejte u VSV video


Vážení návštěvníci našich stránek,
rád Vás vítám na stránkách Video studio Vyškov - Zdeněk Zbořil.

Hlavní činnost naší firmy Video studio Vyškov je natáčení videopořadů pro různé příležitosti v nejlepším HD, nebo Full HD rozlišení.

V oblasti videotvorby, je pak naše zaměření na tyto žánry:

Svatební video, firemní prezentace, reklama, nejrůznější slavnosti a oslavy(hody, životní jubilea, stužkovací, maturitní večírky a mnoho dalších)

Prezentace škol, měst a obcí, odborná videa - technologické postupy, video návody k výrobkům, dokumentární video atd.

Pára v srdci - dokumentární film 2016

Trailer k dokumentárnímu filmu Pára v srdci

Anotace k filmu: Kolem nás mizí každý den spousta historických součástí našeho všedního života. Tento dokumentární film je o člověku, který se snaží něco z tohoto historického dědictví zachránit pro další generace.

Dovolte, abych Vám představil můj aktuální soutěžní símek - dokumentární film s názvem Pára v srdci, který jsem natočil v roce 2016. Tento dokumetární film pojednává o člověku, který sbírá opravdové vlaky a vlastně všechno co se někdy v historii pohybovalo po kolejích. Jiří Kotas - tak se jmenuje hlavní protagonista tohoto dokumentu, který stojí za zrekonstruování velkého množství drážních lokomotiv, motorových vozů a vagónů a kterému tímto děkuji za to, že mi umožnil natočit tento medailon. Je to vášeň, koníček, nebo touha, která mu pomáhá dávat zašlým, často již téměř nepoužitelným věcem nový život, znovu je uvádět do provozu. Snaží se tím zachovat něco z našeho historického dědictví pro následující generace, aby i oni věděli, že náš národ býval technickou velmocí a že ne všechno se vyrábí a dováží z Číny.

S tímto dokumentárním filmem jsem absolvoval množsví národních, ale i mezinárodních soutěží, na níchž měl tento film vždy vinikající úspěchy a obzvláště kladné bývá hodnocení porotou. Na mých stránkách se můžete podívat na několik záběrů z natáčení, nějaké obrázky z filmu i ocenění z již zmiňovaných soutěží. Předebším bych zmínil vítězství a zlatou medaili národní soutěže České neprofesionální tvorby "Český videosalon 2017" a prestižní ocenění za nejlepší kameru z mezinárodní celoevropské  filmové přehlídky KFF Berlín 2017.

Velice si vážím podpory rodiny, mých známých a kamarádů, kteří mě podporují a fandí mi s každým novým filmem, který natočím.

Eliška a Jan - zpívaný svatební klip

Svatební video? U nás 100% kvalita

 • Je to památka na celý život !!

  10.10.2013

  Fotografie je klasika, pamatují si je naše rodiče i prarodiče, tak proč ne my?

  Svatebí video, Vás zkrátka vždy chytí za srdce !! smile

  Svatební den, je úžasná událost - jedinečná ve Vašem životě, kterou si chcete uchovat a mít možnost si ji připomenout kdykoli si budete chtít zavzpomínat.

  Vaše svatba přece stojí za to - mít ji uchovanou přesně tak jak se udála minutu po minutě, vteřinu po vteřině.
  Za několik let, nebo dokonce desítky let to bude o to kouzelnější, nostalgické, kdy se před Vámi bude odehrávat děj
  jednoho z nejkrásnějších dnů ve Vašem životě.