Úvodní stránka | Video studio Vyškov

Vítejte u VSV video


Vítejte na stránkách Video studio Vyškov - Zdeněk Zbořil.

Hlavní činnost naší firmy Video studio Vyškov je natáčení videopořadů pro různé příležitosti.

V oblasti videotvorby, je pak naše zaměření na tyto žánry:

Svatební video, firemní prezentace, reklama, nejrůznější slavnosti a oslavy(hody, životní jubilea, stužkovací, maturitní večírky a mnoho dalších)

Prezentace škol, měst a obcí, odborná videa - technologické postupy, video návody k výrobkům, dokumentární filmy, hrané filmy atd.

                                                                                                                                                                  

Pára v srdci - dokumentární film 2016

Trailer k dokumentárnímu filmu Pára v srdci

Anotace k filmu: Kolem nás mizí každý den spousta historických součástí našeho všedního života. Tento dokumentární film je o člověku, který se snaží něco z tohoto historického dědictví zachránit pro další generace.

Dovolte, abych Vám představil můj aktuální soutěžní símek - dokumentární film s názvem Pára v srdci, který jsem natočil v roce 2016. Tento dokumetární film pojednává o člověku, který sbírá opravdové vlaky a vlastně všechno co se někdy v historii pohybovalo po kolejích. Jiří Kotas - tak se jmenuje hlavní protagonista tohoto dokumentu, který stojí za zrekonstruování velkého množství drážních lokomotiv, motorových vozů a vagónů a kterému tímto děkuji za to, že mi umožnil natočit tento medailon. Je to vášeň, koníček, nebo touha, která mu pomáhá dávat zašlým, často již téměř nepoužitelným věcem nový život, znovu je uvádět do provozu. Snaží se tím zachovat něco z našeho historického dědictví pro následující generace, aby i oni věděli, že náš národ býval technickou velmocí a že ne všechno se vyrábí a dováží z Číny.

S tímto dokumentárním filmem jsem absolvoval množsví národních, ale i mezinárodních soutěží, na níchž měl tento film vždy vinikající úspěchy a obzvláště kladné bývá hodnocení porotou. Na mých stránkách se můžete podívat na několik záběrů z natáčení, nějaké obrázky z filmu i ocenění z již zmiňovaných soutěží. Předebším bych zmínil vítězství a zlatou medaili národní soutěže České neprofesionální tvorby "Český videosalon 2017" a prestižní ocenění za nejlepší kameru z mezinárodní celoevropské  filmové přehlídky KFF Berlín 2017.

Velice si vážím podpory rodiny, mých známých a kamarádů, kteří mě podporují a fandí mi s každým novým filmem, který natočím.

Eliška a Jan - zpívaný svatební klip

Svatební video? U nás 100% kvalita

Oblíbené odkazy