Ceník | Video studio Vyškov

Ceny za naše služby

Ceny za naše služby se vždy odvíjí od samotného projektu, který se má natáčet.

Ať už se jedná o svatební video, firemní prezentaci, dokument či prestižní společenskou akci, vždy nás můžete kontaktovat. Vzájemně se můžeme dohodnout na podmínkách, Vašich možnostech a plánovaném rozpočtu pro tu kterou danou věc.

Informace pro firmy - jsme plátci DPH.

Náše ceny za svatební video:

Z důvodu stále rostoucích dotazů na ceny za svatební video jsme se rozhodli, že zde přece jenom alespoň orientační ceny uvedeme. Opravdu se jedná o ceny orientační a konečná cena se stanoví až na základě vzájemně odsouhlasených požadavcích Vašeho svatebního videa.

Záznam pouze obřad:       cca. 5 - 7 000 Kč. 

Záznam obsahuje :    přípravy před obřadem, příjezd do místa obřadu, samotný obřad, sestřih videa, doplnění hudbou, video ve formátu mp4, které Vám uložíme na dodaný USB flash disk ( nebo po dohodě dodáme ). Volitelně se lze za příplatek dohodnout navíc na 3x DVD v HD, nebo SD kvalitě s menu v obalu s potiskem. Cena se může lišit hlavně podle toho jak daleko se svatbení obřad koná od Vyškova.

.

Celodenní záznam svatby:       cca. 10 500 - 12 000 Kč. 

Záznam obsahuje :    ranní přípravy nevěsty, pokud dovolí čas a okolnosti i ženicha, příjezd do místa obřadu, samotný obřad, video romance v dohodnuté lokalitě, svatební hostina, natáčení do 18:00 hod., sestřih videa, doplnění hudbou, video ve formátu mp4, které Vám uložíme na dodaný USB flash disk ( nebo po dohodě dodáme ). Volitelně se lze za příplatek dohodnout navíc na 3x DVD v HD, nebo SD kvalitě s menu v obalu s potiskem.

Cenu vždy stanovujeme na základě Vašich požadavků tak, abychom Vám maximálně vyšli vstříc a bezezbytku naplnili Vaše očekávání. Jaká koli další služba jako dva kameramani po celý den, delší čas natáčení, speciální požadavky na lokality natáčení - vše se dá vždy dohodnout a jsme přesvědčěni, že vždy k Vaší plné spokojenosti. Cena se může lišit hlavně podle toho jak daleko se koná svatbení obřad a další program svatby od Vyškova.

Pokud se tedy rozhodnete kontaktovat nás, pište na přiložený e-mail, nebo můžete vybrat nějaký jiný způsob kontaktu ze záložky kontakty v panelu na levé straně stránek.

e-mail: video.zboril@gmail.com

 

Jak je to s naší dostupností:

Protože jsme z Vyškova, tak svatební video Vyškov, svatební video Brno, svatební video Slavkov, svatební video Prostějov, svatební video Olomouc, to jsou všechno místa, kde se vesměs ještě obejdete bez nějaké větší zátěže dodatečných nákladů na naši dopravu. Buďto nejsou náklady na dopravu žádné, nebo pouze symbolické - vždy se jedná o individuální dohodu.

Svatební video? U nás 100% kvalita

Oblíbené odkazy