Pára v srdci - 2016 | Video studio Vyškov

Pára v srdci - dok. film roku 2017

Kolem nás mizí každý den spousta historických součástí našeho všedního života. Naštěstí jsou mezi námi tací, kteří se snaží něco z tohoto historického dědictví zachránit pro další generace.

Unikátní dokumentární film o unikátním člověku, který sbírá a repasuje unikátní lokomotivy a obecně všechno historické co se pohybuje po železnici.

Pára v srdci - Trailer

Představujeme vám náš nejnovější film, který vypráví o sběrateli, který sbírá a repsuje opravdové historické lokomotivy. Je to vlastně dokumentární film o člověku, který se snaží zachrínit něco z našeho historického dědictví pro další generace.

Pára v srdci - Foto z natáčení

V roce 2016 jsme natočil a dokončil nový dokumentární film o sběrateli vlaků. Ano opravdu se jedná o člověka, který sbírá opravdové, skutečné ( až neskutečné ) opravdové vlaky. Zde přikládám několik málo fotek z nátáčení, které probíhalo letos v létě postupně asi 10 natáčecích dnů. Celé se to podařilo sestříhat do finální podoby a 11.11. jsem byl vybrán na první soutěž, tak uvidím, jak si tento můj film zase povede proti konkurenci, která bude zase opravdu silná, jako každý rok. Držte mi palce.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Screen shots

Zde přikládám několik screen shots z filmu. Film jako takový sem umístím opět až po soutěžním roce.


 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Festivalová ocenění


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Napsali o nás

V srpnu 2017 vyšel článek s recenzí mého dokumentu Pára v srdci v časopisu Videohobby.

Videohobby-2017-1-orez    Videohobby-2017-2-orez

Svatební video? U nás 100% kvalita

Oblíbené odkazy