Kulturní akce | Video studio Vyškov

Kulturní akce

Zde máte možnost vidět, že pro Vás můžeme natočit videoreportáž z nejrůznějších kulturních akcí, společenských událostí, nebo i nějaké nevšední akce, která se bude konat ve vašem okolí. Zpracovnou videoreportáž můžete mít pro vlastní archivování, nebo pro další vlastní prezentaci. Protože vše dodáme na datových nosičích DVD, BR discích, nebo dle dohody na jiném záznamovém nosiči, možnost následných vlastních prezentací je samozřejmě nespočet.

Videoreportáže mohou být tedy jednak kulturní akce, společenské události, ale také např. prezentace činnosti vaší obce, plesy, maturitní večírky, sportovní události a mnoho dalších, co si jen dokážete představit. 

VIII. Muzejní noc ve Vyškově - 25.5.2012

Videoreportáž z podvečerní části v areálu vyškovského muzea, muzeiní expozice a zámecké sklepení. Na závěr vystoupila skupina Duo in flamenus.

Duo in Flamenus - ohňová show.

V rámci programu VIII. Muzejní noc ve Vyškově vystoupila skupina Duo in Flamenus se svojí ohňovu show. Mnoho účastníku přihlíželo jejich skvělému vystoupení, které sklidilo obrovský ohlas. Zde uvádíme záznam z jejich vystoupení před budovou muzea ve Vyškově 25.5.2012.

Zpětnou vazbu nám můžete poskytnout, nebo naopak přečíst si recenze našich klientů v návštěvní knize.

Svatební video? U nás 100% kvalita

Oblíbené odkazy