Svatby info | Video studio Vyškov

Svatební kameraman,nebo fotograf ??

Otázka, na kterou lze pouze  jednoznačně odpovědět - samozřejmě svatební kameraman.

Bez fotek zřejmě svatba být nemůže, ale svatební video, to prostě musíte mít.

                                                                                                   

Svatební den, je úžasná událost - jedinečná ve Vašem životě, kterou si chcete uchovat a mít možnost si ji připomenout kdykoli si budete chtít zavzpomínat.


Vaše svatba přece stojí za to - mít ji uchovanou přesně tak jak se udála minutu po minutě, vteřinu po vteřině. Tyto emoce Vám pomohu zachytit a uchovat jako Váš svatební kameraman. 


Za několik let, nebo dokonce desítky let to bude o to kouzelnější, úžasná nostalgie, kdy se před Vámi bude odehrávat děj jednoho z nejkrásnějších dnů ve Vašem životě.

 

Na to prostě žádná fotografie nemá a nemůže mít, to se nedá nic dělat.

Fotografie zachytí okamžik, záblesk, tisícinu toho co v ten který okamžik prožíváte.
Svatební video Vás znovu a znovu uchvátí svým kouzlem a vrátí vzpomínky přesně tak jak se v ten krásný a úžasný den staly.

Naše svatební video Vám zhmotní vzpomínky, pohyby Vašich blízkých, jejich gesta, jejich řeč.  

To je to, co ve Vás vyvolá největší emoce. Pokud se podíváte na krásný romantický film, který Vás rozněžní dojetím, to je to co Vám přinese naše svatební video - ještě se rozmýšlíte ? není třeba váhat, rozhodnutí je jasné....

 

Svatební kameraman a naše svatební video, to je Vaše správné rozhodnutí.

Info ke svatebnímu videu

Svatební video je krásná vzpomínka na to, co Vám nejpodrobněji připomene ten krásný a zvláštní den ve Vašem životě, kdy jste si řekli Vaše společné Ano.

Fotografie ze svatby musí být, ale nikdy nezachytí Váš pohyb, Vaše roztřesené podání rukou, to jak říkáte ano a myslíte to upřímě - to vše může zachiti věrně pouze pohybující se obraz - Vaše svatební video od nás. 

Nespoléhejte se na to, že vám Vaše svatební video natočí kamarád, který si pořídil kameru a občas s ní natočí nějaké to video s rodinkou.
Mohlo by se stát, že přijdete o dobrého kamaráda i svatební video, protože pokud s tím nemá někdo zkušenosti, výsledek většinou bývá žalostný a to přece nechce nikdo z Vás.
Kamaráda nechte, aby se na Vaší svatbě pobavil a Vaše svatební video přenechte nám - odborníkům na danou problematiku. Zkušený svatební kameraman ví, kdy se co děje, kde má být a který zýběr je ten klíčový.

Základním předpokladem je perfektní příprava, nashromáždění potřebných informací a důkladný vzájemně odsouhlasený scénář celého dne.

Ve videogalerii svatební videa máte možnost vidět některé z posledních natočených svateb.

Zpětnou vazbu nám můžete poskytnout, nebo naopak přečíst si recenze našich klientů v návštěvní knize.

Jak je to s naší dostupností:

Protože jsme z Vyškova, tak svatební video Vyškov, svatební video Brno, svatební video Slavkov, svatební video Prostějov, svatební video Olomouc, to jsou všechno místa, kde se vesměs ještě obejdete bez nějaké větší zátěže dodatečných nákladů na naši dopravu. Buďto nejsou náklady na dopravu žádné, nebo pouze simbolické - vždy se jedná o individuální dohodu. Svatební kameraman a naše služby jsou tou jedinou a správnou volbou.

Den s velkým D - aneb jak to všechno probíhá:

Možná, že někteří z vás neví, jak to v den svatby probíhá.
Zde se vám budu snažit přiblížit, jak to většinou bývá a co se dá očekávat z mého pohledu, svatebního kameramana - což je za kamerou. Jsem připraven vám poradit, co si přichystat, na co nezapomenout a i v den svatby ještě jednou vše připomenu - zkrátka je třeba být připraven " na vše ". Před každou svatbou se sejdeme se snoubenci, dohodneme veškeré detaily vaší svatby. Nejdůležitější je informace o místu obřadu, hostiny a případného focení , pokud bude někde mimo.

Dále pak vaše představa, co by jste chtěli a možná také co by jste rozhodně nechtěli mít ve svatebním videu. Zde se budu snažit přispět svými zkušenostmi z natáčení předchozích svateb, avšak konečné rozhodnutí je vždy a jen na vás. Pokud budete chtít, pustím vám některé natočené a dokončené svatební video a pak se může ještě upřesnit, co by jste chtěli jinak, nebo naopak stejně, nebo podobně.
Vhodné je mít již připravený přesný scénář dne, který pomůže k doladění i těch největších detailů pro natáčení jednotlivých okamžiků, které svatba přináší.

Pokud máte nějaké oblíbené písničky, můžeme probrat vhodnost jejich zařazení do vašeho videa, pokud to necháte na mě, nechám vás vybrat si ze široké škály hudby vhodné ke svatebnímu videu. Je to totiž tak, že každá hudba má své místo k určité situaci a nemusí se hodit zrovna ta, které se líbí právě vám. Pokud však budete trvat na tom, že tu kterou jste si vybrali tam chcete, tak ji tam dáme – opět je to pouze na vašem rozhodnutí. Svatební kameraman je zde od toho, aby rozvinul a zaznamenal Vaše myšlenky a přání.
V případě, že se dohodneme sepíšeme jednoduchou smlouvu závaznou pro obě strany a nemělo by nic bránit tomu, aby vše proběhlo podle vašich představ.

Zpětnou vazbu nám můžete poskytnout, nebo naopak přečíst si recenze našich klientů v návštěvní knize.

Svatební video? U nás 100% kvalita

Oblíbené odkazy