Na čem pracujeme

Základním stavebním kamenem mojí autorské tvorby jsou dokumentární filmy a hrané filmy. Samozřejmě je pro nás výzvou každý nový projekt, i když je ze zcela jiné oblasti.  V případě zájmu, mohu nabídnout své služby i jako kameraman na vašich projektech. Pokud by jste tedy měli nějaký zajímavý vlastní projekt, rád se na něm budu podílet. V případě potřeby mě můžete kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře na záložce KONTAKTY.

Dokumentární filmy jsou asi mojí nejoblíbenější disciplínou, ve které průběžně zaznamenávám nejvíce úspěchů u odborných porot. Natáčení a produkce dokumentárních filmů přínáší spoustu nových výzev jak ve filmařském oboru, tak i v samotné tvorbě, kdy je to především o poznávání nových lidí a jejch příběhů.

dokumentární film

Hraný film, to je zatím směr, který prozkoumáváme. Naší prvotinou byl hraný film Jeden ze statečných, na ktzerém jsme si vyzkoušeli většinu úskalí, které natáčení tohoto žánru přináší. Teď už víme, že pokud má vzniknout precizní dílo, jsou na to potřeba už i peníze, pokud pomineme herce a početný štáb potřebný při produkci.

hraný film

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Svatební video

Natočíme vám to nejkouzelnější video z vašeho svatebního dne "D"

Autorská tvorba

 Natáčíme dokumentární filmy, hrané snímky, nebo třeba i hudební videoklipy.

Firemní prezentace

Chcete prezentovat vaši firmu, nebo výrobek? Natočíme vám poutavou video prezentaci.

--- infopanel ----

...videa děláme jinak

Naše služby

Kontaktujte nás

Video studio Vyškov

Zdeněk Zbořil
Jungmannova 23
682 01 Vyškov

E: video.zboril(zavináč)gmail.com

 

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.