Historie

růstal jsem ve filmařské rodině již od dětství. K natáčení,( původně filmovému) jsem se dostal již v roce 1984, kdy jsem se stal nejmladším členem okresního studia amatérského filmu ( OSAF ) ve Vyškově. Protože pocházím z filmařské rodiny, nebylo se asi čemu divit. Můj dědeček Bohumil Zbořil a tatínek také Bohumil Zbořil byli vlastně zakladatelé tohoto filmařského klubu. Stejně tak i můj strýc Vladimír Jašíček a Ivo Zbořil byli členové, tak to bylo zřejmě předem dáno, že se budu filmařině také věnovat.

                                                                              

S příchodem elektroniky začalo video klasický film rychle vytlačovat a v roce 1990 začal tehdejší OSAF vystupovat pod názvem Video studio Vyškov, které vzniklo na můj podnět. Koupila se první videokamera, pak další a během dvou roků jsme tenkrát disponovali třemi kamerami Panasonic tehdy ještě se systémem VHS.

Jako průkopník videa jsem měl kameru nejvíce k dispozici a již v roce 1990 jsem začal natáčet první svatby. Natáčelo se bez jakékoli reklamy, vlastně pouze na doporučení. Po tehdejší novince byla obrovská poptávka a natáčelo se téměř každý víkend. 

                                                                           

Tím, že jsem měl školu filmu a prošel si všemi těmi hektickými začátky, nabral jsem obrovské množství zkušeností, které mě pomáhají při každém natáčení dodnes.

Každé natáčení je jiné, při každém nastávají nové a nové situace, které člověka posunou dál. Aktuálně mám za sebou přes stovku natočených svateb, ale zároveň se zabývám i natáčením nejrůznějších jiných akcí na video různorodého charakteru.

Věřím, že vás moje zkušenosti přesvědčí a budu mít tu čest natočit nějaké zajímavé video právě pro vás.  

               

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Svatební video

Natočíme vám to nejkouzelnější video z vašeho svatebního dne "D"

Autorská tvorba

 Natáčíme dokumentární filmy, hrané snímky, nebo třeba i hudební videoklipy.

Firemní prezentace

Chcete prezentovat vaši firmu, nebo výrobek? Natočíme vám poutavou video prezentaci.

--- infopanel ----

...videa děláme jinak

Naše služby

Kontaktujte nás

Video studio Vyškov

Zdeněk Zbořil
Jungmannova 23
682 01 Vyškov

E: video.zboril(zavináč)gmail.com

 

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.