Muzejní noc Vyškov

Zde máte možnost vidět, že pro Vás můžeme natočit videoreportáž z nejrůznějších kulturních akcí, společenských událostí, nebo i nějaké nevšední akce, která se bude konat ve vašem okolí. Zpracovnou videoreportáž můžete mít pro vlastní archivování, nebo pro další vlastní prezentaci. Protože vše dodáme na datových nosičích DVD, BR discích, nebo dle dohody na jiném záznamovém nosiči, možnost následných vlastních prezentací je samozřejmě nespočet.

Videoreportáže mohou být tedy jednak kulturní akce, společenské události, ale také např. prezentace činnosti vaší obce, plesy, maturitní večírky, sportovní události a mnoho dalších, co si jen dokážete představit. 

VIII. Muzejní noc ve Vyškově - 25.5.2012

Videoreportáž z podvečerní části v areálu vyškovského muzea, muzeiní expozice a zámecké sklepení. Na závěr vystoupila skupina Duo in flamenus.

Duo in Flamenus - ohňová show.

V rámci programu VIII. Muzejní noc ve Vyškově vystoupila skupina Duo in Flamenus se svojí ohňovu show. Mnoho účastníku přihlíželo jejich skvělému vystoupení, které sklidilo obrovský ohlas. Zde uvádíme záznam z jejich vystoupení před budovou muzea ve Vyškově 25.5.2012.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Svatební video

Natočíme vám to nejkouzelnější video z vašeho svatebního dne "D"

Autorská tvorba

 Natáčíme dokumentární filmy, hrané snímky, nebo třeba i hudební videoklipy.

Firemní prezentace

Chcete prezentovat vaši firmu, nebo výrobek? Natočíme vám poutavou video prezentaci.

--- infopanel ----

...videa děláme jinak

Naše služby

Kontaktujte nás

Video studio Vyškov

Zdeněk Zbořil
Jungmannova 23
682 01 Vyškov

E: video.zboril(zavináč)gmail.com

 

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.