Proč svatební video ?

Svatební video je krásná vzpomínka na to, co Vám nejpodrobněji připomene ten krásný a zvláštní den ve Vašem životě, kdy jste si řekli Vaše společné Ano.

Fotografie ze svatby musí být, ale nikdy nezachytí Váš pohyb, Vaše roztřesené podání rukou, to jak říkáte ano a myslíte to upřímě - to vše může zachiti věrně pouze pohybující se obraz - Vaše svatební video od nás. 

Nespoléhejte se na to, že vám Vaše svatební video natočí kamarád, který si pořídil kameru a občas s ní natočí nějaké to video s rodinkou.
Mohlo by se stát, že přijdete o dobrého kamaráda i svatební video, protože pokud s tím nemá někdo zkušenosti, výsledek většinou bývá žalostný a to přece nechce nikdo z Vás.
Kamaráda nechte, aby se na Vaší svatbě pobavil a Vaše svatební video přenechte nám - odborníkům na danou problematiku. Zkušený svatební kameraman ví, kdy se co děje, kde má být a který zýběr je ten klíčový.

Základním předpokladem je perfektní příprava, nashromáždění potřebných informací a důkladný vzájemně odsouhlasený scénář celého dne.

Ve videogalerii svatební videa máte možnost vidět některé z posledních natočených svateb.

Zpětnou vazbu nám můžete poskytnout, nebo naopak přečíst si recenze našich klientů v návštěvní knize.

Jak je to s naší dostupností:

Protože jsme z Vyškova, tak svatební video Vyškov, svatební video Brno, svatební video Slavkov, svatební video Prostějov, svatební video Olomouc, to jsou všechno místa, kde se vesměs ještě obejdete bez nějaké větší zátěže dodatečných nákladů na naši dopravu. Buďto nejsou náklady na dopravu žádné, nebo pouze simbolické - vždy se jedná o individuální dohodu. Svatební kameraman a naše služby jsou tou jedinou a správnou volbou.

                                                           Svatby info                             Ukázky svetební video

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

slider slider slider

Svatební video

Natočíme vám to nejkouzelnější video z vašeho svatebního dne "D"

Autorská tvorba

 Natáčíme dokumentární filmy, hrané snímky, nebo třeba i hudební videoklipy.

Firemní prezentace

Chcete prezentovat vaši firmu, nebo výrobek? Natočíme vám poutavou video prezentaci.

--- infopanel ----

...videa děláme jinak

Naše služby

Kontaktujte nás

Video studio Vyškov

Zdeněk Zbořil
Jungmannova 23
682 01 Vyškov

E: video.zboril(zavináč)gmail.com

 

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.